מכשיר פגישות זום ששואף לשלמות  

אלו הסיבות לכך שה-Neat Bar כל כך טוב! 

בעולם של היום, כל החברות מחפשות דרכים משופרות לפשט את שיתוף הפעולה. חדר הישיבות המיושן נעלם ומוחלף במהירות ב- Huddle Spaces חדישים המאפשרים קישוריות פשוטה ומהירה. 

זום, חלוצת שיתוף הפעולה בוידיאו, תומכת בשינוי הסביבה הזה. באמצעות זום, חברות בכל הגדלים ומכל הרקעים יכולות לנצל וליצור במהירות ובנוחות פגישות וידאו משוכללות. זום הפך שיחות וידאו למהנות, מרתקות וקלות לשימוש בסביבה בה אינטראקציה מיידית פנים אל פנים הינה חיונית. עם זאת, אתם עדיין זקוקים לחומרה הנכונה שתתתמוך בפגישות הזום שלכם. הרשו לי להציג את ה- Neat Bar. 

מכשיר הפגישות המעוצב להפליא מבית Neat ישנה את הדרך בה אתם חושבים על הפגישות שלכם. Neat מציע וידאו ושמע מדהימים לכל פגישת זום. חברת Neat, בגיבוי של זום, מחויבת להפוך את הטכנולוגיה המודרנית לחלקה ונגישה ככל האפשר. 

  • השתלבות בצורה חלקה עם זום: ה-Neat Bar תוכנן במיוחד לשימוש בסביבת פגישות הזום. הוא אידיאלי להבאת איכות שמע ווידאו מדהימה לפגישות שלך, והוא מגיע ארוז עם בקר טאבלט ייעודי ואפשרות להוסיף תצוגת לוח זמנים לדלת חדר הישיבות שלך. 
  • וידאו ושמע מתקדמים: אתם יכולים לצפות לחוויות ועידה מדהימות מה-Neat Bar, עם שיתוף אלחוטי בלחיצה, מצלמת 12 מגה פיקסל שיכולה ללכוד את כל החדר, וחיישן תאורה סביבתית כלול. חמישה מיקרופונים זוויתיים לוכדים את קולכם תוך כדי שהם מעלימים בקלות כל רעש לא רצוי. 
  • מכשיר ה-Huddle Space המושלם: ה-Neat Bar מוציא את העומס והבלבול מחלל הפגישות ומוריד את הצורך בכבלים. יתרה מכך, ה-Neat Bar יספק גם קליטת שמע משופרת בהתאם לגודל החדר שלכם. מחווני ה-LED הצבעוניים בצידי המכשיר יודיעו לאנשים כאשר החדר כבר נמצא בשימוש מרחוק. 
  • טכנולוגיית בינה מלאכותית חכמה: ה-Neat Bar קל להתקנה ושימוש. הקופסא כוללת את כל התושבות וההוראות שתצטרכו, ותוכלו לקשר את המערכת ישירות לחשבון הזום שלכם. ברגע שהוא מוגדר, ה-Neat Bar פשוט עובד. הוא מתעורר אוטומטית כשאתם נכנסים לחדר כדי שתוכלו להתחיל פגישה בלחיצה אחת בלבד. 
  • איכות צליל מדהימה: כרמקול, ה-Neat Bar מספק צליל באיכות גבוהה, כך שתוכלו לשמוע כל פרט בשיחותיכם. בנוסף, אין מאווררים מציקים שימנעו מהדיון שלכם להשמע. 

 Neat מיוצגת בישראל על ידי טאץ’ קונפרנס המספקת תמיכה, מכירה מקומית והפצה. 

 טאץ’ קונפרנס מצטיינת בזירת התקשורת המאוחדת בישראל כבר מזה חמש שנים וזכתה במוניטין הראוי כמובילת השוק בכל הנוגע לשירות ותמיכה בזום ובפלטפורמות ועידת וידאו ושמע מובילות אחרות לאחר הקניה. לפרטים נוספים אנא צרו קשר עם טאץ’ קונפרנס ישראל בכתובת hello@touchconference.com או דרך האתר.